26 вересень 2023, Вівторок, 11:09

Українські спортсмени збирають кошти на участь у міжнародних змаганнях: просять допомоги

10 Вересня 2022г.
1

Тренер молодіжної Збірної України та засновник дитячого клубу карате «ЯКАРА» Бондарєв Евгеній Олександрович звернувся до спільноти та українського бізнесу із закликом про допомогу у фінансуванні поїздки потенційного чемпіона світу на турнір. Про це повідомляє Київ24.

"Моя збірна команда (6 чоловік) буде брати участь та представляти Україну у XXII ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ FSKA ІТАЛІЯ 27-30 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ ТРЕВІЛЬО – БЕРГАМО “ПАЛАФАКЧЕТІ” Віа Боско.

На данний час спорт комітет не виділяє коштів на спортсменів та тренерів для участі в міжнародних змаганнях. Все за кошти тренера та батьків спортсменів. Далеко не всі сім’ї можуть собі дозволити такий бюджет. Дуже сумно що потенційний чемпіон світу не може потрапити на чемпіонат Світу та представляти Україну, тому що не має можливості все це оплатити", - зазначив Бондарєв.

За його словами, вартість участі у чемпіонаті Світу (проїзд, проживання-харчування, участь у чемпіонаті) складає 1500€ на одну особу.

"Друзі, прошу допомогти оплатити спортсмена Ісмаїлова Дениса, члена збірної України, майстра спорту України, багаторазового чемпіона Європи та Світу. Та мене Бондарєва Євгенія, тренера молодіжної збірної України. Потрібно 3000€ для відрядження на чемпіонат Світу з карате", - додав він.

Зі своєї сторони тренер обіцяє докласти зусиль для перемоги на чемпіонаті та пропонує додаткові медіа-можливості для спонсорів які допомогли українським спортсменам взяти участь у Чемпіонаті Світу з карате.

Контакти тренера та клубу «ЯКАРА»

Сайт: http://karateclub.com.ua/

Інстаграм https://instagram.com/club_yakara

Фейсбук https://www.facebook.com/jenya.bondarew

Е-mail: [email protected]

Картки для збору коштів:

Приват Банк 5168745604540010

МоноБанк 5375411406879069

Довідка:

Спортивний клуб "ЯКАРА" існує понад 15 років. За цей час вихованці клубу отримали звання КМС та МСУ, неодноразово ставали чемпіонами України, Європи та Світу! На честь наших чемпіонів лунав Гімн України, де інші країни Світу відчували, що Україна сильна та непереможна нація!