22 вересень 2023, П'ятниця, 11:09

Українські військові збили іранський безпілотник Mohajer-6

24 Вересня 2022г.


КИЇВ. 23 вересня. Резонанс. Уперше українські військові збили багатоцільовий ударний БпЛА іранського виробництва Mohajer-6. Про це повідомляє Повітряні Сили ЗС України, передає Резонанс.

Цитата

«Уперше в Україні, 23 вересня, зенітниками повітряного командування "Південь" Повітряних Сил ЗС України збито багатоцільовий ударний БпЛА іранського виробництва Mohajer-6 (Мохаджер-6), призначений для проведення розвідки, спостереження, рекогносцировки та вогневого ураження», - йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що БпЛА здатен нести до чотирьох високоточних боєприпасів. Початок виробництва даного БпЛА припадає на 2017 рік.

«Mohajer-6 (Мохаджер-6) має максимальну злітну вагу 600 кг, корисне навантаження 100 кг і дальність польоту 200 км. Максимальна швидкість – 200 км/год, тривалість польоту. 12 годин і максимальну висоту польоту 5400 м», - зазначається в повідомленні.

Доповнення

Високопоставлені ізраїльські чиновники виданню Axios повідомляли, що Україна попросила Ізраїль поділитися розвідданими про будь-яку підтримку, яку Іран надає російським військовим у війні.

росія в останні дні атакувала кілька українських військових позицій за допомогою безпілотників-камікадзе, які, за словами українських військових, були перефарбованими іранськими безпілотниками Shahed-136.

Зеленський доручив МЗС відреагувати на факти використання росіянами іранських дронів.