30 листопад 2023, Четвер, 17:10

Україну накрила хвиля “мінувань”: де шукають вибухівку

30 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 28 жовтня. Резонанс. Сьогодні у Тернополі, Львові, Луцьку та Івано-Франківську надходили повідомлення про замінування об'єктів, повідомляє Резонанс.

Деталі

Мер Тернополя Сергій Надал повідомив, що правоохоронцям надійшла інформація про ймовірне замінування будівлі міськрайонного суду.

"Надійшла інформація про ймовірне замінування будівлі міськрайонного суду, вул. Котляревського, 34. На місці працюють відповідні служби. Прошу вас не підходити до будівлі та бути обережними", – написав він.

Згодом Надал додав, що інформація про мінування будівлі не підтвердилася.

Водночас, місцеві львівські ЗМІ пишуть, що невідомий повідомив про масове замінування адміністративних установ і школи.

"Надійшло повідомлення про замінування середньої школи №90 та всіх судів Львова. Правоохоронці почергово перевірятимуть повідомлення", – ідеться у повідомленні.

Схожа ситуація відбувається у Луцьку. Зокрема, місцеві видання пишуть, що близько 13:25 невідомий повідомив на лінію 102 про те, що приміщення Луцького міськрайонного суду на вул. Лесі Українки та Конякіна заміновані. На місці вже працюють вибухотехніки та рятувальники.

Також пресслужба Івано-Франківскього апеляційного суду інформує, що надійшов сигнал про замінування Будинку правосуддя. Наразі евакуюють людей, а служби проводять перевірку.