» Уникнення відповідальності в обмін на успішне оцінювання

28 листопад 2022, Понеділок, 20:33

Уникнення відповідальності в обмін на успішне оцінювання

12 Липня 2018г.
суд_4

17 липня 2018 року у ВККС проходитиме співбесіду суддя Солом’янського районного суду міста Києва Олена Мозолевська.

У березні цього року Національне агентство з питань запобігання корупції розпочала повну повну перевірку її декларацій за даними, які були отримані від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, та у яких були наведені факти про відображення ними у деклараціях недостовірних відомостей. Зазначена перевірка не закінчена.

Навіть поверховий аналіз свідчить про те, що декларації судді містять неточності. Так, згідно декларації родинних зв’язків суддя Мозолевська спільно проживає зі своїм чоловіком Мозолевським Максимом Олександровичем, який серед іншого є адвокатом.

Окрім цього, згідно реєстру  адвокатів, робочим місцем як адвоката чоловіка судді Мозолевської О.М. значиться наступна адреса - 02192, м. Київ, вул. Миропільська, 39, кв. 155. Даний об’єкт на праві спільної часткової власності належить матері судді – судді у відставці Лук’янець Любові Федорівни. Проте користування цим об’єктом чоловіком судді – не задекларовано.

Разом з тим, навряд чи оцінювання Олени Мозолевської буде зупинено у зв’язку з перевіркоюНАЗК як того вимагає закон. Більш того, суддя Мозолевскька має всі шанси успішно його завершити, адже розглядає питання притягнення до відповідальності члена ВККС Володимира Бутенко за порушення антикорупційного законодавства.

Протокол на Володимира Бутенка було складено НАЗК ще на початку квітня, і щось підказує, що до відповідальності його не притягнуть в обмін на підтримку під час оцінювання судді. Це саме той випадок, коли складно не погодитися з активістами, що оцінювання дійсно фейкове.