» В аквапарку на Хмельниччині 16 дітей отруїлися парами хлору

27 травень 2022, П'ятниця, 18:58

В аквапарку на Хмельниччині 16 дітей отруїлися парами хлору

11 Січня 2022г.


КИЇВ. 10 січня. Резонанс. На Хмельниччині 16 дітей отруїлися парами хлору в аквапарку. Про це повідомили у центрі громадського здоров’я МОЗ, передає Резонанс.

Деталі

Зазначається, що за повідомленням Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, 6 січня 2022 року було зареєстровано інгаляційне отруєння хлором 16 дітей з Вінниччини, які напередодні перебували в аквапарку Хмельницького.

Згідно з офіційним повідомленням, 50 мешканців смт. Турбів (Вінницька область), серед яких 34 дитини віком від 2 до 7 років, відвідали розважальний комплекс під час відпочинку у смт. Летичів (Хмельницька область).

Після відвідування аквапарку у 16 дітей з’явилися прояви гострого отруєння — сльозотеча, кашель, задишка різного ступеня важкості. Всі вони отримали медичну допомогу у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні, після чого 13 дітей вирушили додому, ще 3 дітей було госпіталізовано до педіатричного відділення і відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

"Попередньою причиною отруєння спеціалісти Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб називають перевищення допустимого часу безперервного перебування в приміщеннях, де застосовуються речовини для дезінфекції, адже діти були в аквапарку з 08:30 до 16:30", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо

У Київській області під час уроків восьмеро школярок отруїлися антисептиком.