22 вересень 2023, П'ятниця, 21:32

В АРМА передали мільйонні активи компанії, які пов’язані з “газпромом”

20 Серпня 2022г.


КИЇВ. 19 серпня. Резонанс. Подільська окружна прокуратура міста Києва передала в управління АРМА корпоративні права компанії, пов’язаної з російським холдингом «газпром», на суму понад 6 млн гривень, передає Резонанс.

Цитата

«Прокурори окружної прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційної ладу або захоплення державної влади (ч. 4 ст. 111-1 КК України)», - ідеться в повідомленні.

Деталі

За попередніми даними, правоохоронці досліджують діяльність ряду підприємств, які працюють на ринку постачання твердого, рідкого, газоподібного палива. Засновниками цих підприємств є резиденти рф, а кінцевим бенефіціарним власником - ПАО «газпром нефть», що входить до холдингу «газпром», яким володіє російська федерація.

Наразі за клопотанням прокуратури заарештовані активи передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за матеріалами ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Доповнення 

Уряд дозволяє передачу російських активів на території України у власність держави.