» В автобусі сполученням “Одеса-Київ” депутатка з Харкова впала і зламала 4 ребра

28 травень 2022, Субота, 14:20

В автобусі сполученням “Одеса-Київ” депутатка з Харкова впала і зламала 4 ребра

27 Липня 2021г.


КИЇВ. 26 липня. Резонанс. Депутатка з Харкова Світлана Кучеренко під час поїздки з Одеси до Києва рейсовим автобусом впала у салоні, та зламала собі 4 ребра. Про це депутатка повідомила на своїй сторінці Facebook, передає Резонанс.

Деталі

У своєму пості жінка поскаржилася, що автобус з Одеси до Києва фірми “Гюнсел” не відповідав вимогам такого класу перевезень та вартості квитків. За її словами, салон був старий, а бортові планшети для перегляду були відключені, на деяких місцях "видряпані" написи, підлокітники були або несправні, або зламані.

“Кнопки для виклику помічника була відсутня. Я не витримала спеки і пройшла по салону, щоб звернутися до помічника водія з зауваженням включити кондиціонери та включити планшети, на що він відповів, що кондиціонери включені, і також мені стверджено сказав, що вони працюють. На моє прохання включити планшети помічник водія відповів, що вони не працюють, і що свої скарги я можу надати до головного офісу Гюнсел”, - зазначила жінка.

Після цього жінка поверталася на своє місце, та під час різкого гальмування автобуса, “влетіла” вниз спиною у торпеду. Вона зазначила, що сама зателефонувала у швидку, але водій не зупинявся, і так довіз її до поста на виїзді з Одеси.

Цитата

"За цей час до мене не звернувся не один пасажир, щоб спитати, як я себе почуваю або запропонувати допомогу, пляшку води.... водії не спитали чи є лікар серед пасажирів, щоб той оглянув мене...Швидка мене повезла до обласної лікарні, де мені зробили КТ і виявили переломи 4 ребер", - додала депутатка.

Нагадаємо

У місті Коростень (Житомирська область), троє невідомих побили та відібрали особисті речі в депутата міської ради від партії “Слуга Народу” Андрія Недашківського. Внаслідок побоїв у Недашківського діагностували черепно-мозкову травму, садна та забої.