08 червень 2023, Четвер, 09:49

В Борисполі перехоплено вантаж наркотиків на суму в 1 млн доларів

15 Травня 2019г.
наркота

Під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва, СУ ГУ Національної поліції у м. Києві спільно зі співробітниками СБУ та працівниками фіскальної служби ліквідували контрабандний канал транзиту наркотичних та психотропних речовин до Північної Америки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Транзитний вантаж слідував з Ірану до Канади через Україну та був перехоплений на території міжнародного аеропорту «Бориспіль».

При здійсненні огляду вантажу було виявлено 40 кг наркотичних речовин, а саме: близько 20 кг героїну, 10 кг психотропної речовини – амфетамін, 10 кг наркотичної речовини – гашиш, а також масла канабісу, які містять психоактивний компонент - тетрогідраканабінол. Усі вилучені речовини направлені на експертні дослідження.

За попередньою оцінкою вартість вилученого становить близько 1 млн. доларів США.

Наразі зусилля правоохоронців спрямовані на розшук та затримання членів організованої злочинної групи, які налагодили контрабандний канал.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.