» В.о. голови Дарницького районного суду міста Києва звинуватила членів ВККС Щотку, Тітова та Заріцьку у тиску

30 червень 2022, Четвер, 18:51

В.о. голови Дарницького районного суду міста Києва звинуватила членів ВККС Щотку, Тітова та Заріцьку у тиску

19 Червня 2019г.
unian_813225_650x410-center-top-650x400

До Служби безпеки України подана заява в.о. голови Дарницького районного суду міста Києва Тетяни Щасної щодо обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 353 та ч. 2 ст. 364 КК України членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Станіславом Щоткою,  Юрієм Тітовим та Анастасією Заріцькою.

Про це повідомляє 19 червня 2019 року Резонанс із посиланням на публікацію у ЗМІ.

Т. Щасна працює на посаді судді Дарницького районного суду м. Києва, на яку була обрана безстроково Верховною Радою України. Як вказано у її заяві, за весь багаторічний трудових стаж вона не мала дисциплінарних стягнень, добросовісно виконувала свої повноваження, що підтверджується показниками навантаження (найбільші в Україні) та розгляду «її» справ апеляційними та касаційними судовими інстанціями, які також свідчать про її високу кваліфікацію, як судді, та доброчесність.

Незважаючи на це, вона за результатами кваліфікаційного оцінювання була визнана ВККС в складі її членів С. Щотки, Ю. Тітова та А. Заріцькою, за надуманими цими членами підставами недоброчесною суддею, яка за цим критерієм - за їх нічим необґрунтованою думкою - не відповідає займаній посаді і тому у відповідності до антиконституційних Прикінцевих положень Конституції України повинна бути звільнена з посади судді.

Фактично цими членами ВККС визнано, що вона та її чоловік Е. Щасний, який займав та займає високі посади в Генеральній прокуратурі України і в теперішній час Вищому конституційному органі фінансового контролю – Рахунковій палаті, на протязі своєї трудової діяльності займалися, м’яко кажучи, незаконною діяльністю, яку нарешті вдалося викрити «пильним та доброчесним» членам ВККС.

Суть обставин на фото (витяг з документу).