» В ОАСК не вистачає третини суддів

24 октябрь 2020, Суббота, 23:46

В ОАСК не вистачає третини суддів

13 февраля 2020г.
ОАСК

На сьогодні в Окружному адміністративному суді міста Києва здійснюють правосуддя 39 суддів, що становить 2/3 від штатної чисельності суддів, водночас, у "режимі очікування" перебувають ще 10 суддів ОАСК. Про це повідомив глава ОАСК Павло Вовк на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Він нагадав, що в історії суду був період, коли в ньому працювало лише 12 суддів. "До речі, наслідком періоду, коли попередній глава держави зволікав з підписанням указів про призначення суддів до ОАСК, стало величезне навантаження на суддів і збільшення залишку нерозглянутих справ. Пам’ятаю період, коли у кожного судді ОАСК у провадженні в середньому перебувало 1000 справ", - написав глава ОАСК.

"Останні дні у ЗМІ багато інформації про те, що у разі формування нового складу ВККСУ в листопаді нинішнього року дефіцит кадрів у судах буде понад 3000 осіб. Сподіваюся на швидке та ефективне формування ВККСУ, адже ми як ніхто знаємо, як це працювати один за трьох. Однак враховуючи законодавчі ініціативи та сьогоднішні реалії, то навряд чи ситуація найближчим часом у судах покращиться", - резюмував він.