21 вересень 2023, Четвер, 01:25

В окупованому Криму російські військові почали артилерійські навчання: відпрацьовують бойові стрільби

15 Вересня 2021г.


КИЇВ. 14 вересня. Резонанс. В окупованому Криму на полігоні Опук російські військові почали артилерійські навчання з відпрацюванням бойових стрільб. Про це повідомляє прес-служба Міноборони Росії, передає Резонанс.

Цитата

“Екіпажі бойових машин відпрацюють вихід в позиційні райони для підготовки і проведення стрільб, зміну, інженерне обладнання і маскування вогневих позицій після виконання бойових стрільб. До навчань залучено понад 300 військовослужбовців, задіяно близько 50 одиниць військової і спеціальної техніки, в тому числі реактивні системи залпового вогню „Град-М“, гаубиці „Мста-Б“ і Д-30”, — сказано в повідомленні.

Додамо

На наступних етапах навчання екіпажі бойових машин відпрацюють вихід в позиційні райони для підготовки і проведення стрільб, зміну, інженерне обладнання і маскування вогневих позицій після виконання бойових стрільб.

Для контролю за поразкою мішеней, що імітують бойову техніку і вогневі позиції противника, а також для оцінки обстановки задіяні безпілотні літальні апарати, координати і відео з яких передаються на командні пункти артилерійських підрозділів.

Нагадаємо

Росія з 9 серпня проводить в окупованому Криму масштабні військові навчання, які триватимуть до 15 вересня.