04 грудень 2023, Понеділок, 19:02

В окупованому Маріуполі четверо мешканців підірвалися на міні: постраждалі перебувають у важкому стані

8 Вересня 2022г.


КИЇВ. 8 вересня. Резонанс. У тимчасово захопленому окупантами Маріуполі Донецької області четверо містян підірвалися на міні. Наразі постраждалі знаходяться в лікарні. Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко, інформує Резонанс.

Цитата

"росія продовжує вбивати цивільних. Чергова трагедія на металургійному комбінаті ім. Ілліча. Окупаційна влада направила людей на розчистку чергових цехів без розмінування. Підсумок - люди підірвались на міні. Вибух був такої потужності, що чуло все місто. Чотири маріупольця зараз в надважкому стані в лікарні", - заявив він.

Деталі

Також він зазначив, що з урахуванням характеру поранень та недостатності запасів крові вірогідність виживання мінімальна.

Також Андрющенко вкотре закликав мешканців Маріуполі евакуюватися з міста.

"Маріупольці - зробить вже висновки. Ваше життя для окупантів та колаборантів нічого не вартує. Тому вас використовують в якості міношукачів", - наголосив посадовець.

Доповнення

Ведучий Андрій Бєдняков розповів, що Маріуполь звик жити на "пороховій бочці" з 2014 року. Але зараз ситуація у місті критична – люди живуть в умовах гетто.