27 вересень 2023, Середа, 08:34

В окупованому Севастополі завантажили ракети “Калібр” на підводний човен чф рф – ЗМІ

18 Серпня 2022г.


КИЇВ. 18 серпня. Резонанс. У Південній бухті Севастополя завантажили транспортно-пускові контейнери з крилатими ракетами типу «Калібр» на підводний човен проекту 636.3 «Варшавянка». Про це Резонанс повідомляє з посиланням на Крим.Реалії.

Деталі

Повідомляється, що навантаження проводилося за допомогою плавучого крана, який після закінчення відійшов від причалу, біля якого пришвартована субмарина.

У Південній бухті знаходиться лише один підводний човен проекту 636.3 «Варшавянка». Всього у складі чорноморського флоту знаходиться шість підводних човнів: Б-261 «Новоросійськ», Б-237 «Ростов-на-Дону», Б-262 «Старий Оскол», Б-265 «Краснодар», Б-268 «Великий Новгород» і Б-271 «Колпіно». Кожен підводний човен може нести 4 крилатих ракети «Калібр-ПЛ».

Також у складі чорноморського флоту росії є підводний човен «Алроса» проекту 877В «Палтус».

Зазначається, що ця субмарина після проведеного ремонту та модифікації отримала можливість нести ракети «Калібр-ПЛ», але після проведення ходових випробувань знову стала на ремонт у 13-й судноремонтний завод у Кілен-бухті.

Додамо

Раніше повідомлялося, що у Чорному морі через штормову погоду корабельне угруповання ворожих сил ховається вздовж узбережжя Кримського півострова у напрямку новоросійська.