02 червень 2023, П'ятниця, 18:11

В пиццерии Тернополя журналист вместо пиццы получил травму головы

15 Червня 2016г.

Журналіст-фрілансер в одній із Тернопільських піцерій попросив надати йому книгу скарг, та замість неї отримав черепно-мозкову травму, пише Vsemisto-te.info

Так, потерпілий Ігор Сцібайло розповів, що в одному із закладів громадського харчування, де він разом із колегою хотіли втамувати голод, йому подали страву, якою можна було отруїтись. За словами пана Ігоря, він одразу ж виразив своє незадоволення персоналу даного закладу, та попросив, аби йому принесли книгу скарг. Вже через декілька хвилин перед потерпілими опинились люди у камуфляжах, та в досить грубому тоні попросили їх покинути приміщення. Ігор Сцібайло зазначив, що вони взагалі не реагували на його прохання представитись, та показати бодай посвідчення, і натомість почали виносити його із закладу разом зі стільцем. Звичайно ж, в результаті цього виникла сутичка, і Ігор отримав по голові дубинкою та кайданками.

Після того, як постраждалий викликав поліцію та швидку, з’ясувалось, що персонал даної піцерії викликав охоронну фірму «Максима». Охоронці, в свою чергу, одразу прибули, та почали «розправу» над «вибагливим клієнтом». Та те, що здивувало журналіста найбільше – бажання працівників поліції скласти протокол на самого потерпілого, акцентуючи, що той займався дрібним хуліганством. І тільки після того, як Ігор Сцібайло домігся зустрічі із головним поліціантом міста – справа почала зрушуватись у вірному напрямку, та потерпілий написав заяву на працівників фірми «Максима» .