» Юлдашев “сам представився” у прокуратурі столиці, – джерело

04 грудень 2022, Неділя, 20:46

Юлдашев “сам представився” у прокуратурі столиці, – джерело

10 Березня 2020г.
снимок

Сергій Юлдашев, який наказом Генерального прокурора поновлений на посаді прокурора міста Києва відповідно рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 25.02.2020, приступив до виконання службових обов’язків. Про це пише 10 березня Резонанс з посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

10 березня 2020 року Сергій Юлдашев провів першу нараду з колективом столичної прокуратури, привітав з успішним завершенням двох етапів атестації та закликав до спільної та ефективної праці.

«Впевнений, що ми завжди знайдемо порозуміння», - зазначив прокурор.

Як інформує Резонанс, наприкінці минулого тижня у соцмережі спрогнозували, що саме у цей день т.в.о. Генпрокурора Віктора Чумак представить Юлдашева колективу столичної прокуратури.

"Чумака не було, Юлдашев сам представився", - розповіло поінформоване джерело у ОГП. За його даними, із 16 березня 2020 року на Юлдашева чекає тестуванння та перевірка на доброчесність

НАПЕРЕДОДНІ ВІДСТАВКИ РЯБОШАПКА ПОНОВИВ ЮЛДАШЕВА НА ПОСАДІ ПРОКУРОРА КИЄВА (ДОКУМЕНТИ)

Як писав Резонанс, 4 березня 2020 року генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про поновлення старшого радника юстиції Сергія Юлдашева на посаді прокурора міста Києва з 24 березня 2015 року. Перед цим скасувавши інший наказ Генеральної прокуратури від 23 березня про звільнення Юлдашева з органів прокуратури через люстрацію. Підстава - рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 25.02.2020.

6 березня т.в.о. очільника ОГП надіслав до Ради прокурорів матеріали щодо призначення на вакантну посаду прокурора столиці Сергія Юлдашева. "Відповідно до висновку Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора відомості негативного характеру, які б унеможливлювали призначення С.О. Юлдашева на вказану адміністративну посаду, відсутні", - йдеться у документі.

- Підписати таке в день звільнення Генпрокурора, коли стало зрозуміло, що всі його заступники також підуть - дуже некрасиво. Якби не моя повага до пана Віктора я б подумав, що хтось вирішив трохи прикурити на доріжку, - написав у Facebook журналіст Сергій Іванов.

Як писав Резонанс, 18 лютого Донецький окружний адміністративний ухвалив рішення, яким задовольнив адмінпозов звільненого у межах переатестації першого заступника прокурора Донецької області Олександра Лівочки.