» В Техасі невідомий взяв у заручники відвідувачів синагоги

07 лютий 2023, Вівторок, 12:48

В Техасі невідомий взяв у заручники відвідувачів синагоги

16 Січня 2022г.


КИЇВ. 15 січня. Резонанс. В американському штаті Техас в місті Коллівілл відвідувачів синагоги взяли у заручники. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на The Dallas Morning News.

Деталі 

В синагозі Конгрегації Бет Ізраїль проходила ранкова служба. Громада вела трансляцію в Facebook, в ній було чутно, як чоловік кричить на парафіян. Її видалили із соціальної мережі приблизно о 14:00 за місцевим часом (23:00 за київським часом).

Озброєний чоловік взяв у заручники людей. Він стверджує, що заклав бомби і вимагає звільнення своєї сестри. Жінка може бути відомою терористкою, яку тримають на колишній базі Військово-повітряних сил Карсвелл.

В поліції повідомили, що переговірники встановили контакт з кимось всередині синагоги, хто, на їхню думку, є підозрюваним.

Влада не вважає, що існує загроза для населення. ФБР та Департамент громадської безпеки штату також беруть участь у реагуванні поліції.

Водночас поліція Коллівілла розпочала спецоперацію та евакуацію мешканців найближчих районів, повідомило відомство у Twitter.