30 вересень 2023, Субота, 13:37

В Україні арештували багатомільйонні активи російського мільярдера Алєксандрова

21 Вересня 2022г.


КИЇВ. 21 вересня. Резонанс. Суд арештував майно та корпоративні права компанії російського мільярдера обсягом близько 300 млн гривень. Про це повідомляє Київська міська прокуратура, передає Резонанс.

Як стало відомо Резонанс з власних джерел, мова про мільярдера Іллю Алєксандрова.

Цитата

«За клопотанням прокуратури судом арештовано комплекс приміщень загальною площею 5 тис. кв. м, земельну ділянку площею понад 1,5 тис. га та корпоративні права підприємства у вигляді статутного капіталу в розмірі майже 300 млн грн», - йдеться в повідомленні.

Деталі

Також зазначається, що в управління АРМА передали корпоративні права російської компанії на близько 300 млн грн, а також комплекс приміщень загальною площею 5 тис. кв. м та земельну ділянку площею понад 1,5 тис. га.

Повідомляється, що встановлено, що в місті Києві та на території інших регіонів здійснює свою діяльність підприємство, кінцевим бенефіціарним власником якого є російський мільярдер, а тому є значний ризик в ухваленні рішень керівництвом вказаного підприємства на шкоду державній безпеці України.

«У межах даного провадження правоохоронці досліджують діяльність групи компаній, які забезпечували функціонування підконтрольних суб’єктів господарювання з метою здійснення протиправної діяльності, спрямованої у тому числі на привласнення коштів, а також на фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади», - інформує прокуратура.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за матеріалами Центрального апарату СБУ (ч. 6 ст. 111-1 КК України).

Доповнення

В Україні арештували майно ексдепутата держдуми рф на мільярд.