» В Україні продовжилася хвиля “мінувань” у містах: під ударом знову ТЦ та школи

07 лютий 2023, Вівторок, 13:56

В Україні продовжилася хвиля “мінувань” у містах: під ударом знову ТЦ та школи

13 Січня 2022г.


КИЇВ. 13 січня. Резонанс. У Черкасах поліцейські перевіряють інформацію про замінування торгових центрів. Повідомлення про замінування ТЦ надійшло і у Херсоні. Також "замінували" школу у Хмельницькому. Про це повідомили у поліції цих областей, пише Резонанс.

Деталі

“До поліції Черкас надійшло анонімне повідомлення про те, що усі торгові центи міста заміновано. Наразі правоохоронці ретельно обстежують будівлі та прилеглі до них території на предмет виявлення вибухонебезпечних речовин чи предметів”, — йдеться в повідомленні.

Також поліцейські проводять евакуацію відвідувачів та працівників ТРЦ у Черкасах. 

Окрім того, до поліції Херсонщини надійшло анонімне повідомлення про те, що заміновані торгові центи Херсона. "Наразі правоохоронці ретельно обстежують будівлі та прилеглі до них території на предмет виявлення вибухонебезпечних речовин чи предметів. Також поліцейські проводять евакуацію відвідувачів та працівників ТРЦ”, — зазначили у поліції області.

Обидві події належним чином зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення. За результатами перевірки їм буде надана правова кваліфікація.

І в Хмельницькому сьогодні, 13 січня, близько 9:18 на електронну адресу поліції надійшло повідомлення про замінування школи № 6, що по провулку Володимирському, 13. На місце події невідкладно виїхали працівники усіх екстрених служб. Правоохоронці оточили район можливої небезпеки, евакуювали учнів, вчителів та працівників школи. Наразі спеціалісти-вибухотехніки та кінологи проводять ретельне обстеження приміщення школи та прилеглої території.

Також, за даними ЗМІ, у Кривому Розі на Дніпропетровщині, замінували усі школи у двох районах міста.

Доповнення

До слова, хвиля замінувань прокотилася по Україні і вчора, 12 січня. 

У Києві "мінували" 4 станції метро. Також у столиці "замінували" аеропорт "Київ".

А в Одесі “псевдомінувальники” повідомили про закладену вибухівку біля ялинки на Дерибасівській.