21 липень 2024, Неділя, 16:27

В Україні змінюють керівний склад Національної поліції (оновлено)

11 Вересня 2019г.
В Україні змінюють керівний склад Національної поліції (оновлено)

У керівному складі Національної поліції України почалися кадрові зміни. Інформація про це знайшла своє підтвердження у реєстрі декларацій уповноважених осіб, повідомляє Резонанс 11 вересня із посиланням на видання Главком.

Декларації перед звільненням подали заступник голови НПУ – начальник Департаменту захисту економіки, генерал поліції третього рангу Ігор Купранець, а також заступник голови НПУ - начальник Головного слідчого управління, генерал поліції третього рангу Віталій Невгад та перший заступник голови НПУ - начальник кримінальної поліції, генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськін.

На місце останнього, за інформацією УНН, мають призначити Євгена Коваля, який обіймає посаду начальника Департаменту внутрішньої безпеки з 2017 року.

В’ячеслав Аброськін був призначений на посаду першого заступника голови Національної поліції України – начальника кримінальної поліції у липні 2017 року.

Віталій Невгад був призначений заступником голови Національної поліції України – начальником Головного слідчого управління у вересні 2017 року.

Ігор Купранець перебував на посаді заступника голови Національної поліції України – начальника Департаменту захисту економіки (міжрегіональний територіальний орган) з листопада 2016 року.

За інформацією джерел Резонансу, рапор про відставку написав  і голова Національної поліції України Сергій Князєв, однак його декларації перед звільненням на сайті НАЗК доки немає.

Інші неофіційні джерела запевнили Резонанс, що очільник НПУ Князєв таки втримається на посаді.

Про причини такої кадрової "революції" наразі не повідомляється.

Тим часом Департамент комунікації НПУ інформує, що 11 вересня очільник Нацполіції представив новопризначеного керівника Головного слідчого управління Національної поліції. Так, заступником Князєва з питань слідства став підполковник поліції Максим Цуцкірідзе. Раніше він обіймав посаду заступника начальника Головного слідчого управління НПУ.

У коментарі УП речник Нацполіції Ярослав Тракало повідомив, що на посаду заступника голови Нацполіції також призначено Вадима Трояна, а першим заступником Князєва став Євген Коваль, який до цього очолював Департамент внутрішньої безпеки.

ВІРУС КОРУПЦІЇ В МВС: ТРОЯН І БЕЗЛІЧ ФЕЙКІВ