22 вересень 2023, П'ятниця, 03:58

В Україну повертають бізнесмена Крючкова який готовий свідчити проти Порошенка

15 Квітня 2019г.
порошенко

Сьогодні ввечері рейсовим літаком з Мюнхена у супроводі працівників Інтерполу в Україну повертається розшукуваний бізнесмен Дмитро Крючков. Про це повідомила журналіст Наталія Седлецька на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Нещодавно ми опублікували записи його розмов, датовані 2015 роком - в них Крючков домовляється про розподіл корупційних грошових потоків зі схем в енергетиці - між братами Суркісами та Ігорем Кононенком, другом Порошенка", - написала вона.

Н.Седлецька не виключає, що зараз Крючков готовий публічно свідчити саме проти Порошенка-Кононенка - у своїх письмових поясненнях нашій програмі він розповів, що віддавав їм "від 50 до 75 відсотків прибутку від бізнесу".

"Чому небезпечний для Порошенка свідок повертається прямо напередодні другого туру? Іронія долі в тому, що після запиту ГПУ в Німеччину спершу розглядалась інша дата екстрадиції - 22 квітня, але у німців в цей день вихідний через пасхальні свята. І зрештою екстрадицію призначили тижнем раніше, ніж планувалось", - пише журналість.

Вона також повідомила, що по прильоту Крючков буде затриманий працівниками НАБУ та доставлений в СІЗО, після чого протягом 48 годин в Солом'янському суді йому має бути обраний запобіжний захід (очевидно тримання під вартою, бо він вже тікав за кордон у 2016). Точний час судового засідання за його участі буде відомий завтра зранку.