30 травень 2023, Вівторок, 09:53

В‘ячеслав Аброськін про переслідування "нещасних патріотів" та "знедолених добровольців"

6 Вересня 2016г.

Вчора в соцмережах побачив чергове повідомлення про переслідування "нещасних патріотів" та "знедолених добровольців".

"Бійцям підрозділу "Дніпро-1", які брали участь в бойових діях з самого початку війни, "шиють" проникнення в житло цивільних жителів Авдіївки, нанесення телесних ушкоджень і вилучення у них майна... Адже місто Авдіївка, в якому відбували службу бійці, знаходиться в червоній зоні. У ньому вже два роки йдуть бойові дії. Саме тому, підрозділи змушені проводити з населенням профілактичну роботу, перевіряти документи, а при необхідності - перевіряти житло, з метою виявлення співпраці місцевих жителів з сепаратистами. Аналогічні дії застосовували і обвинувачені, які виконували свої службові обов'язки".

Перестав вже звертати увагу на таке, бо знаю майже всіх подібних "надпатріотів", але ці "супергерої" зі своїм випадком чомусь залишились поза моєї уваги. Запросив підняти інформацію за даним фактом, а це виявились звичайні злочинці, мародери, які побили чоловіка і жінку та вкрали в них цінні речі. Троє з них зовсім не мають відношення до славного полку "Дніпро", з багатьма офіцерами і бійцями якого особисто знайомий та підтримую стосунки протягом останніх років.

Злочинець має сидіти у тюрмі, а інакше не треба дивуватись зростанню злочинності по країні.

Сьогодні в Селідово відбудеться засідання суду про продовження терміну утримання під вартою. І, звичайно, деякі політики з цього влаштовують "шоу" з "хлібом та видовищем". Не здивуюся, якщо буде тиск на суд у вигляді погроз, і можливе взяття народними депутатами на поруки трьох чергових головорізів під прикриттям патріотизму.

А може навіщо розмінюватися на дрібниці - давайте вже звільнимо всіх, хто прикриваючись гучним словом "патріот", грабував, ґвалтував і принижував. А може і всіх ув'язнених - адже кожен з них може розповісти з "крокодилячами сльозами" чому його треба відпустити.

Всіх на свободу, геть в'язниці!

12390916_1524610277831641_8258969987387486208_n

 

В‘ячеслав Аброськін, начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області