» Вадим Новинський вважає претензії НАЗК до його декларації політичним тиском

04 липень 2022, Понеділок, 14:29

Вадим Новинський вважає претензії НАЗК до його декларації політичним тиском

11 Жовтня 2018г.
Новинский

Депутат Верховної Ради від фракції "Опозиційний блок" Вадим Новинський спростовує висновки Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК) про декларування ним недостовірної інформації, - передають Українські Новини.

"Я знаю, що декларація заповнена мною повністю у відповідності з вимогами законодавства, а заяву НАЗК про виявлення "ознак кримінального правопорушення" я розглядаю як продовження незаконного тиску влади на політичного опонента", - написано в ньому.

Новинський зазначає, що в його декларації вказані всі компанії, які йому належать і в яких він є бенефеціаром, враховуючи реєстраційні номери, адреси та кількість акцій.

Він пише, що в декларації вказано право оренди приміщень, в яких розміщена його приймальня, і витрати на них.

Депутат заявляє, що дії НАЗК завдають шкоди його репутації, і каже про можливість звернення до суду за цим фактом.

Як повідомляв Резонанс, Національне агентство запобігання корупції направило до Національного антікорупційного бюро України висновки про ознаки кримінального правопорушення у деклараціях депутата Верховної Ради Вадима Новинського. Відомості, вказані народним депутатом у кожній декларації відрізняються від достовірних на суму понад 8, 6 млн грн, стверджують у НАЗК.

Як відомо, раніше ГПУ розпочала перевірку стосовно обставин, за якими В.Новинський свого часу отримав українське громадянство. В.Новинський заявив, что дії ГПУ є політично мотивованими.