» ВАКС дозволив Гладковському виїзд з Київщини

23 сентябрь 2020, Среда, 05:13

ВАКС дозволив Гладковському виїзд з Київщини

1 февраля 2020г.
Гладковский

Вищий антикорупційний суд України продовжив строк покладених обов’язків на колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського до 18 квітня, окрім обов'язку не залишати Київську обл.

Про це журналісту УНН повідомив адвокат Гладковського Руслан Волинець, передає Резонанс. "Суд скасував обов'язок не залишати Київську область", - сказав адвокат.

Він уточнив, що О.Гладковському продовжили до 18 квітня зобов’язання прибувати до детектива, прокурора, слідчого, судді за кожною вимогою, здати паспорти для виїзду за кордон та інші документи, які дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну, утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками у даному кримінальному провадженні.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд дозволив зняти електронний браслет з О.Гладковського. Раніше колишній першій заступник секретаря РНБО вийшов з СІЗО під заставу.

Детективи НАБУ 18 жовтня повідомили йому про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) та ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.