» ВАКС обрав запобіжний захід для нардепа VIII скликання Пресмана

07 грудень 2022, Середа, 08:51

ВАКС обрав запобіжний захід для нардепа VIII скликання Пресмана

21 Травня 2020г.
Пресман

20 травня 2020 року за клопотанням прокурора САП та детективів НАБУ Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід народному депутату України VIII скликання, підозрюваному у незаконному отриманні компенсації за оренду житла.

Про це Резонанс 21 травня поінформували у Спеціалізовананій антикорупційній прокуратурі.

Суд частково задовольнив клопотання прокурора та детектива та застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 929 тис грн. Крім того, на ексдепутата покладено ряд процесуальних обов'язків.

У САП напагали, що в ході досудового розслідування було встановлено, що незважаючи на наявність власного житла у столиці, народний обранець з листопада 2014 року по серпень 2019 року незаконно отримав понад 928 тис гривень компенсації за користування готельним номером в ДП «Готельний комплекс «Національний».

Колишньому нардепу інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України («Зловживання владою або службовим становищем»).

За даними ЗМІ, йдеться про Олександра Пресмана, вихідця із «Партії регіонів».

Як писав Резонанс у січні 2017 року, "окремим штрихом варто згадати про давню дружбу Антимоса і народного депутата Олександра Пресмана. 2013 року останній говорив журналістам, що Кухілава для нього "в першу чергу, родич, хрещений батько сина. Було б добре, щоб в Україні було більше таких людей, як Антімос. Не було б в країні такого свавілля".

ИНОГДА ОНИ ВОЗВРАЩАЮТСЯ, ИЛИ РОЖДЕСТВЕНСКИЕ КАНИКУЛЫ АНТИМОСА