» ВАКС повернув клопотання про продовження слідства у справі Держрезерву

07 лютий 2023, Вівторок, 23:18

ВАКС повернув клопотання про продовження слідства у справі Держрезерву

19 Січня 2021г.
vyshhyj-antykorupczijnyj-sud_large

Вищий антикорупційний суд повернув Національному антикорупційному бюро клопотання про продовження розслідування справи про заволодіння майном філії «Хлібна база» державного підприємства «Охтирський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України у Сумській області. Таке рішення 14 січня ухвалив слідчий суддя ВАКС.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Слово і Діло

Детектив НАБУ за погодженням виконувача обов'язків генерального прокурора Романа Говди подав клопотання про продовження слідства. Втім, ВАКС клопотання повернув. Наразі причини такого рішення невідомі.

Як відомо, 22 листопада НАБУ і САП повідомили про підозру в.о. директора філії «Хлібна база» Олегу Красноскутському. 24 листопада його відправили під цілодобовий домашній арешт. 9 грудня НАБУ і САП повідомили про підозру в.о. майстра зміни елеватора філії «Хлібна база», а 16 грудня – в.о. начальника виробничо-технічної лабораторії цього ж підприємства.

Нагадаємо, за версією слідства, у листопаді в.о. директора філії Держрезерву, без отримання дозволу власника зерна, яке зберігалося на базах, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. У такий спосіб він планував заволодіти понад 189 тонами зерна вартістю понад 2,8 млн грн, яке належало

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram