» ВАКС призначив заставу 15 млн грн екс-депутату Ради

01 липень 2022, П'ятниця, 17:26

ВАКС призначив заставу 15 млн грн екс-депутату Ради

4 Жовтня 2019г.
Березкин

Вищий антикорупційний суд України обрав запобіжний захід у вигляді застави у сумі майже 15 млн грн депутату Верховної Ради Станіславу Березкіну, підозрюваному у організації особливо тяжких корупційних злочинів.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Спеціалізованоъ антикорупційної прокуратури. Таким чином суд частково задовольнив клопотання детектива НАБУ.

Крім того суд визначив колишньому депутату Ради процесуальні обов’язки, прибувати до визначеної службової особи із встановленою періодичністю, не відлучатися із населеного пункту, в якому він перебуває, без дозволу слідчого, прокурора або суду.

Також С.Березкін має повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи. Крім цього, він має утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними, а також здати до Державної міграційної служби свій закордонний паспорт.

За даними слідства, С.Березкін як бенефіціар групи компаній "Креатив" наприкінці 2013 – початку 2014 рр. організував заволодіння коштами державного "Ощадбанку" у сумі 20 млн дол. залучив до цього у тому числі банківських службовців.