» ВАКС проголосив вирок колишньому в.о. директора ДП «Ржищівський військовий лісгосп» та його пособнику

10 грудень 2022, Субота, 11:03

ВАКС проголосив вирок колишньому в.о. директора ДП «Ржищівський військовий лісгосп» та його пособнику

31 Серпня 2020г.
409598

28 серпня 2020 року Вищий антикорупційний суд проголосив вирок у справі стосовно колишнього в.о. директора ДП «Ржищівський військовий лісгосп» Київського обласного та по місту Києву управління лісового та мисливського господарства та його пособника, обвинувачених в отриманні неправомірної вигоди за надання згоди на передачу в довгострокове тимчасове користування земельною ділянкою.

Про це повідомляє Резонанс 31 серпня із посиланням на САП.

Колишнього в.о. ДП «Ржищівського військового лісгоспу» та його пособника визнали винними в одержанні неправомірної вигоди та зловживанні впливом за ч. 1 ст. 368 КК України та ч. 2 ст. 369-2 КК України.

Колишньому в.о. директора ДП «Ржищівський військовий лісгосп» призначили покарання у вигляді 4 років позбавлення волі із забороною обіймати деякі посади протягом 3 років, а його пособнику – позбавлення волі на 3 роки з позбавленням право обіймати адміністративні посади строком на 2 роки.

Однак ВАКС не підтримав позицію прокурора САП та детективів НАБУ, перекваліфікувавши дії осіб з частини 3 статті 368 на ч. 1 ст. 368 КК України.

З огляду на це та інші обставини, вказаний вирок буде оскаржено в апеляційному порядку прокурором.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.