» ВАКС ухвалив вирок у справі екс-голови Міжгірського райсуду Закарпаття Гайдура

19 серпень 2022, П'ятниця, 19:57

ВАКС ухвалив вирок у справі екс-голови Міжгірського райсуду Закарпаття Гайдура

22 Березня 2021г.
изображение_2021-03-22_120205

22 березня колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок у справі за обвинуваченням судді Міжгірського районного суду Закарпатської області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Про це повідомляє Резонанс 22 березня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

ВАКС визнав винуватим суддю у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років із позбавленням права обіймати посаду судді на строк 3 роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.

Щодо призначення додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати посаду судді, суд виходив з того, що обвинувачений вчинив відповідний злочин саме за такою посадою з використанням відповідного службового становища, а тому додаткове покарання призначене на максимально можливий строк.

Запобіжний захід у виді застави у розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 168 160 гривень, залишено без змін до набрання вироком законної сили.

ГОЛОВУ МІЖГІРСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ ЗАКАРПАТТЯ ЗАПІДОЗРИЛИ У КОРУПЦІЇ

Як писа Резонанс, торік у лютому на Закарпатті працівники управління стратегічних розслідувань Національної поліції України, НАБУ та САП викрили у хабаництві голову суду. Підозрюваний вимагав неправомірну вигоду за прийняття судового рішення на користь однієї зі сторін цивільного спору. Голову суду було викрито під час отримання 15 тис грн хабара.

З неофіційних джерел стало відомо, що йдеться про голову Міжгірського міськрайонного суду Закарпатської області Антона Гайдура.

ЗА КЛОПОТАННЯМ ХОЛОДНИЦЬКОГО СУДДЮ ГАЙДУРА НА ЧАС СЛІДСТВА ВІДСТОРОНЕНО ВІД ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВОСУДДЯ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram