» ВАКС засудив депутата Київської облради Мефодія до 5 років позбавлення волі

10 серпень 2022, Середа, 15:06

ВАКС засудив депутата Київської облради Мефодія до 5 років позбавлення волі

16 Червня 2020г.
1592228608_55a0f5f-mefodij690-1

15 червня Вищий антикорупційний суд засудив депутата Київської обласної ради Олександра Мефодія до 5 років позбавлення волі з конфіскацією частини майна за хабарництво .

Про це інформує "Моя Київщина", пише Резонанс 16 червня.

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винуватим депутата Київської обласної ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.

Судом встановлено, що депутат Київоблради Олександр Мефодій у квітні 2019 отримав неправомірну вигоду за вплив на співробітників правоохоронних органів, прокуратури та суду з метою повернення арештованого майна. Такі дії депутата були поєднані зі створенням умов, які кваліфіковані судом як вимагання.

Колегія суддів призначила покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією частини майна, а саме автомобіля.

Вирок може бути оскаржено протягом тридцяти днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.