02 грудень 2023, Субота, 14:04

ВАКС засудив ексголову Державіаслужби до 3 років 6 місяців тюрми

20 Січня 2023г.


КИЇВ. 20 січня. Резонанс. Вищий антикорупційний суд засудив до 3 років 6 місяців тюрми колишнього голову Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка, обвинуваченого у зловживаннях службовим становищем, що завдали понад 750 тис. гривень збитків. Про це Резонанс повідомляє із посланням на пресслужбу САП.

Цитата

«20 січня 2023 року колегією суддів ВАКС винесено вирок, яким колишнього державного службовця категорії «А» визнано винуватим у зловживанні своїм службовим становищем, що завдало тяжких наслідків для ТОВ «Українсько-середземноморські авіалінії», тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України», - йдеться в повідомленні.

Так, суд визнав ексголову ДАСУ винуватим у тому, що він з корисливим мотивом, в інтересах ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України», умисно вчинив низку дій, які призвели до отримання цією авіакомпанією переваг для здійснення польотів за маршрутом «Київ – Тегеран – Київ» та спричинили тяжкі наслідки для іншої компанії, а саме ТОВ «Українсько-середземноморські авіалінії».

«За вироком суду експосадовцю призначено покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, на строк три роки та зі штрафом у розмірі 8,5 тис. грн», - зазначається в повідомленні.

Доповнення

Колишній очільник Державіаслужби обвинувачується у зловживанні своїм службовим становищем в інтересах ПрАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України", внаслідок чого були скасовані заплановані рейси ТОВ "Українсько-середземноморські авіалінії" за маршрутом "Київ-Тегеран-Київ", що завдало збитків авіакомпанії у понад 750 тис. гривень.