» ВАКС заявив про втручання у діяльність суддів у справі розкрадання майже 100 млн грн «Укрзалізниці»

05 декабрь 2020, Суббота, 23:51

ВАКС заявив про втручання у діяльність суддів у справі розкрадання майже 100 млн грн «Укрзалізниці»

23 октября 2020г.
1011870_news

На розгляді у колегії суддів Вищого антикорупційного суду перебуває справа за обвинуваченням шістьох осіб у заволодінні понад 98 млн грн ПАТ «Укрзалізниця» в результаті закупівлі пального за завищеними цінами.

Про це повідомляє Резонанс 23 жовтня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Наразі у справі триває дослідження письмових доказів сторони обвинувачення.

Один з обвинувачених та його захисники здійснили спробу незаконного впливу на колегію суддів Вищого антикорупційного суду для перешкоджання кримінальному провадженню, шляхом усунення колегії суддів від розгляду кримінального провадження. Зокрема, обвинувачений та його адвокати, ще на стадії судового провадження, тобто до прийняття рішення по суті, подали до Генерального прокурора заяву щодо внесення в ЄРДР відомостей стосовно суддів у зв'язку із начебто постановленням ними завідомо неправосудної ухвали. Поряд із цим, зі створених штучно підстав, вони заявили суддям відвід.

Підсумовуючи, колегія суддів ВАКС звернулася до Голови Вищої ради правосуддя та Генерального прокурора із повідомленням про втручання у діяльність суддів щодо здійснення правосуддя, з проханням вжити відповідних заходів реагування, передбачених законодавством України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.