» Має з’явитися закон про імпічмент, – Наливайченко

07 липень 2022, Четвер, 11:36

Має з’явитися закон про імпічмент, – Наливайченко

17 Жовтня 2018г.
photo_2018-10-15_15-26-33-635x485

Влада існує, щоб служити людям, і чим частіше вона оновлюватиметься, тим краще для людей і для країни. Тільки тоді обіцянки політиків будуть ними виконуватися після виборів! Так вважає лідер руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.

“Я завжди наводжу приклад Японії. Де прем’єри змінюються раз на півроку-рік. Це одна з найрозвиненіших країн світу. Чим частіше оновлюється влада – тим краще для людей і для економіки країни”, – заявив В. Наливайченко в ефірі телеканалу UA Перший, повідомляє прес-служба політика.

Він також зауважив, що оновлення влади має відбуватися за рішенням людей, а не через кулуарні інтриги олігархів за зачиненими дверима.

“Має з’явитися закон про імпічмент, має бути скорочена кількість депутатів, скасована раз і назавжди недоторканність. Якщо працюєш – працюй, а якщо не виконуєш обіцянки, люди тебе відкличуть і ніколи більше не будеш обраний. Вважаю, що такий механізм може справді змінити систему, очистити владу і змусити бути відповідальним”, – наголосив лідер руху "Справедливість".

Також політик розповів, що Сполучені Штати особливо пильнуватимуть за найближчими виборами в Україні і не допустять махінацій із голосами виборців.