Важливим є не склад ЦВК, а закон за яким проводитимуть вибори, - Пилипенко - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

30 апрель 2020, Четверг, 19:12

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Важливим є не склад ЦВК, а закон за яким проводитимуть вибори, — Пилипенко

19 сентября 2019г.

Важливим є не склад Центральної виборчої комісії, а те, за яким законом в Україні проводитимуть наступні вибори. Таку думку висловив народний депутат України VI-VII скликань Володимир Пилипенко в ефірі телеканала "НАШ.МАКСІ-ТВ", передає Резонанс 19 вересня 2019 року.

Він підкреслив, що за всі роки незалежності питання формування ЦВК в Україні завжди було більше політичним, ніж правовим. Тому що склад комісії формувався тою більшістю, яка домінувала при владі. Тож сьогодні немає нічого дивного, що "Слуга народу" цементує свою владу і бере в свої руки все: і прокуратуру, і суди, і ЦВК, вважає екс-нардеп.

"Проте насправді для мене важливий не склад комісії, адже у них будуть гарні професійні біографії. Важливо те, за яким законом в Україні проводитимуть наступні вибори. Чи то в Києві, чи то до ВРУ. Чи буде це пропорційна система з відкритими списками? Чи буде в нас новий Виборчий кодекс?", - сказав він.

На думку В.Пилипенка, найбільші фальсифікації на виборах відбуваються не в ЦВК, а на дільницях, під час голосування та підрахунку голосів.

"Ми чудово розуміємо, комісія завжди виконуватиме свою роботу, але в які рамки її поставлять нові політики - то вже зовсім інше питання. Тому має бути новий Виборчий кодекс, який врегулює всі питання, як це відбувається в Європі", - резюмував В.Пилипенко.

СЛІДЧІ ВЗЯЛИСЯ ЗА КЛОНІВ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»