» Вбивство на шкільному стадіоні: обвинуваченого засуджено до 13 років позбавлення волі

09 грудень 2022, П'ятниця, 13:39

Вбивство на шкільному стадіоні: обвинуваченого засуджено до 13 років позбавлення волі

15 Липня 2020г.
1(332)

За принципової позиції Київської місцевої прокуратури № 10 вироком Шевченківського районного суду міста Києва громадянина іноземної держави засуджено за вчинення умисного вбивства на столичній Татарці.

Про це повідомляє Резонанс 15 липня із посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Так, 28 серпня 2017 року місцеві мешканці під час ранкової пробіжки виявили на території шкільного стадіону тіло чоловіка з численними ножовими пораненнями голови та тулуба.

Загиблим виявився чоловік без постійного місця проживання. Судово-медичний експерт виявив на його тілі понад 20 ножових поранень. З місця події правоохоронці вилучили знаряддя вбивства – кухонний ніж.

Опитані правоохоронцями свідки повідомили прикмети можливого вбивці. Чоловіка встановили та затримали того ж дня. За результатами проведених слідчих дій та експертиз підтвердилася причетність 41-річного громадянина іноземної держави до вчинення цього вбивства. Як виявилося, злочин стався на ґрунті раптового виниклого конфлікту з потерпілим.

За результатами судового розгляду суд підтримав позицію державного обвинувача, визнав обвинуваченого винним за ч. 1 ст. 115 КК України та призначив йому покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

До вступу вироку в законну силу обвинувачений перебуватиме під вартою.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram,