Головна Політика Велика Британія готова надіслати війська для підтримки угоди щодо України

Велика Британія готова надіслати війська для підтримки угоди щодо України

Велика Британія готується направити свої збройні сили та авіацію для забезпечення мирної угоди в Україні. Про це заявив прем’єр-міністр Кір Стармер після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом у Білому домі.

Про це розповідає Резонанс

Підтримка міжнародних зусиль

«Великобританія готова надіслати війська і підняти літаки в повітря, щоб підтримати угоду, працюючи разом з нашими союзниками, тому що це єдиний спосіб, щоб мир тривав. Ми повинні зробити все правильно. Ми повинні вибороти мир. Не може бути миру, який винагороджує агресора. Історія має бути на боці миротворця, а не загарбника», – зазначив Стармер.

За інформацією газети The Telegraph, прем’єр-міністр Великої Британії представить Трампу план, що передбачає розміщення близько 30 тисяч військовослужбовців з європейських країн в Україні після можливого укладення мирної угоди з росією. Це стане однією з гарантій дотримання миру.

Стратегія безпеки та спостереження

План включає відправку невеликого контингенту, який не буде розміщений на лінії фронту, а перебуватиме у великих містах, портах та інших критично важливих об’єктах інфраструктури, таких як атомні електростанції. Також в місії братимуть участь спостережні та розвідувальні літаки, безпілотники і супутники для забезпечення повної картини ситуації.

До Чорного моря будуть направлені патрульні кораблі для забезпечення свободи судноплавства. Міністр фінансів Франції Ерік Ломбард зазначив, що Велика Британія, Німеччина, Франція та інші європейські країни готові відправити війська в Україну для підтримки можливого перемир’я, сподіваючись також на підтримку США.

Крім того, Туреччина, маючи другу за чисельністю армію в НАТО, висловила готовність надати війська для миротворчих сил в Україні. Трамп та представники його адміністрації неодноразово підкреслювали, що саме Європа повинна взяти на себе відповідальність за гарантії безпеки для України.

«Великобританія готова надіслати війська і підняти літаки в повітря, щоб підтримати угоду».

Перегляди: 15

Читайте також