» Венедіктова не має наміру особисто повідомляти про підозру Тупицькому

21 березень 2023, Вівторок, 23:45

Венедіктова не має наміру особисто повідомляти про підозру Тупицькому

21 Січня 2021г.
Snimok-ekrana-2019-07-19-v-12.49.17

Повідомляти про підозру особисто відстороненому голові Конституційного Суду Олександру Тупицькому генеральний прокурор України Ірина Венедіктова не буде.

Про це Українським Новинам повідомили в Офісі генпрокурора, передає Резонанс 21 січня.

"Не буде, оскільки главі Конституційного суду вже повідомлено про підозру 28 грудня (2020 року)", – сказав представник Офісу.

Інших дій Венедіктова не має наміру робити, зокрема, особисто зустрічатися з Тупицьким для повідомлення йому про підозру.

В Офісі генпрокурора підкреслили, що Тупицький вважається таким, якому повідомлено про підозру і є підозрюваним з 28 грудня.

Раніше Тупицький звернувся до Венедіктової з проханням особисто повідомити йому про підозру, оскільки це може робити щодо судді КС тільки генпрокурор або особа, яка виконує його повноваження.

Як повідомляли ЗМІ, Олександр Тупицький не дочекався рішення питання про допуск на роботу і виїхав з-під суду на автомобілі.

Крім того, як нагадує Резонанс ДБР повідомило про підозру Олександру Тупицькому у вчиненні кримінальних правопорушень проти правосуддя, передбачених ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України (завідомо неправдиві показання, поєднані зі штучним створенням доказів захисту, підкуп свідка з метою відмови від дачі показань).

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram