» Венедіктова подала до суду на Притулу та посварилась із Шабуніним

04 грудень 2022, Неділя, 20:59

Венедіктова подала до суду на Притулу та посварилась із Шабуніним

8 Березня 2020г.
000

5 березня 2020 року до Печерського райсуду Києва надійшов позов Ірини Венедіктової до приватного підприємства "Українська правда", редактора-засновника УП Олени Притули та громадської організації "Центр протидії корупції" про захист честі, гідності та спростування недостовірної інформації, опублікованої на сайті 28 січня "Спрут Авакова: Як "тимчасовий міністр" нарощує свій вплив у силовому блоці".

Про це т.в.о. директора Державного бюро розслідувань повідомила у Facebook 7 березня.

Сума позову - 150 тис грн - порівну від кожного відповідача. Це справа суду залишити/зменшити/відмовити, але в разі визнання будь-якої суми - бенефіціаром мають стати ті, на кого не вистачає уваги і коштів держави, - написала тимчасова очільниця ДБР.

- Мені достатньо встановити справедливість, - акцентувала Венедіктова. Також вона "окреслила соціальну мету: показати, що брехати має стати економічно невигідним і зупинити спотворення самої ідеї контролю громадянського суспільства за владою".

У публікації, зокрема, стверджується про факти, які не відповідають дійсності, а саме що: чоловік позивачки Денис Колесник впливає на кадрову політику ДБР, а також що Руслан Бірюков був призначений на посаду радника глави ДБР завдяки чоловіку Венедіктової, - йдеться у позовній заяві.

- Не дивлячись на те, що після відвертої брехні і суто особистісних нападів, (ну не подобаюсь я їм), я не читаю ані «правду», ані кишенькового «антикорупціонера», справи треба доводити до кінця. В нас судові процеси не швидкі, але шлях осилить той, хто іде, - зазначила Венедіктова.

Станом на 7 березня позовну заяву від Венедиктової редакція "Української правди" не отримувала, - так відреагували в УП.

Менш стриманим у коментарях був голова правління ЦПК Віталій Шабунін.

Судитися з журналістами - це останнє, що потрібно для політика, який думає про майбутнє, - вважає керівник інформаційного агентства Главком Віктор Шлинчак. Про це він написав у коментарях під постом тимчасового керівника Держбюро розслідувань