Венедіктова шукає, хто злив її лист щодо примусового збору коштів на добровільну боротьбу з коронавірусом - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 14:52

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Венедіктова шукає, хто злив її лист щодо примусового збору коштів на добровільну боротьбу з коронавірусом

31 марта 2020г.
0

Нарешті Ірина Валентинівна знайшла роботу відповідно до свого інтелектуального рівня.

За вказівкою генерального прокурора Генеральна інспекція 31 березня 2020 року розпочала розслідування обставин потрапляння до мене листа Венедіктової щодо примусового збору коштів на добровільну боротьбу з коронавірусом.

З самого ранку співробітники Геніспекції телефонують керівникам структурних підрозділів Офісу генерального прокурора й намагаються шляхом опитування з’ясувати, яка ж це паскуда передала мені лист Ірини Валентинівни.

Користуючись нагодою, передаю палкий привіт новому начальнику Генеральної інспекції Сергію Леонідовичу Лисаченку, який вже тиждень як протирає штани на новій посаді.

За діяльністю Сергія Леонідовича я уважно слідкую ще з тих часів, коли він нужденно трудився слідчим Центрально-міської прокуратури Кривого Рогу, і багато чого можу розповісти про його витівки в прокуратурі Дніпропетровської області та прокуратурі Києва.

Так тримати, Сергію Леонідовичу!

Зробимо їх разом!

Джерело

ДЛЯ ПОТРЕБ БОРОТЬБИ З COVID-19 ВЕНЕДІКТОВА ПЕРЕДАЄ ПРИМІЩЕННЯ АКАДЕМІЇ ПРОКУРАТУРИ. ТА ОДНОДЕННИЙ ЗАРОБІТОК ПРАЦІВНИКІВ

Володимир Бойко Журналіст