Верховний суд лишив без змін вирок військовому, який зарізав киянина через сварку на транспортній зупинці - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

03 июнь 2020, Среда, 13:55

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Верховний суд лишив без змін вирок військовому, який зарізав киянина через сварку на транспортній зупинці

11 марта 2020г.

10 березня Верховним судом розглянуто Касаційну скаргу захисників військовослужбовця, якого засуджено до восьми років позбавлення волі за вбивство. Вироком Деснянського районного суду м. Києва від

19.09.2018 військовослужбовця визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України та призначено йому покарання у виді 9 років позбавлення волі, а також позбавлено спеціального звання молодший лейтенант.

Про це Резонансу повідомили 11 березня у прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

26.02.2019 ухвалою Київського апеляційного суду обвинуваченому змінено вирок Деснянського районного суду м. Києва від 19 вересня 2018 року в частині призначеного покарання та засуджено військовослужбовця до 8 років позбавлення волі.

У касаційній скарзі сторона захисту просила змінити кваліфікацію вчиненого кримінального правопорушення та зменшити міру покарання.

За обгрунтованої позиції публічного обвинувачення – військової прокуратури Дарницького гарнізону Центрального регіону України та Офісу Генерального прокурора, Верховним судом постановлено рішення щодо залишення Касаційної скарги захисників засудженого без задоволення. Остаточний вирок обвинуваченому - 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що екс-військовослужбовець військової служби за контрактом, 10.02.2018 року о 12.30, знаходячись на зупинці громадського транспорту у м. Києві, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних стосунків наніс ножем удар в область серця цивільному громадянину. Від отриманих тілесних ушкоджень постраждалий помер за кілька хвилин на місці події. Вбивця намагався втекти з місця події, але був затриманий працівниками поліції.