27 вересень 2023, Середа, 14:50

Верховний суд підтримав САП у розгляді справи Уніс-Центру

20 Березня 2019г.
Верховный суд

Верховний суд України у складі колегії касаційного господарського суду 19 березня відмовив ПрАТ "Уніс Центр" у задоволенні касаційної скарги.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу САП. Суд підтримав позицію Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка здійснювала представництво інтересів держави в суді на стороні Антимонопольного комітету України, зазначають у САП.

ВСУ залишив без змін ухвалу Господарського суду Києва від 26 червня 2018 р. та постанову Північного апеляційного господарського суду від 15 січня 2019 р., які підтвердили законність рішення АМКУ від 28 грудня 2017 р.

Цим рішенням встановлено факт вчинення антиконкурентних узгоджених дій учасників процедури закупівлі обладнання для Південно-Української АЕС НАЕК "Енергоатом".

Внаслідок змови шляхом безпідставного завищення вартості предмета закупівлі держпідприємству заподіяно шкоду у сумі понад 10,5 млн грн.. У зв’язку з цим на ПрАТ "Уніс Центр" накладено штраф 340 тис грн.

Зазначене рішення Верховного суду України остаточно встановило законність одного з доказів сторони обвинувачення, що обґрунтовують підозру 9 особам у заволодінні грошовими коштами ПУ АЕС НАЕК "Енергоатом" на суму понад 10,5 млн грн., підкреслюють у САП.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, проте справа не може бути скерована до суду, оскільки вже більше року сторона захисту здійснює ознайомлення з матеріалами провадження.