» Версій пожежі у реанімації на Прикарпатті декілька: не виключають несправність кисневої апаратури

07 лютий 2023, Вівторок, 09:57

Версій пожежі у реанімації на Прикарпатті декілька: не виключають несправність кисневої апаратури

29 Грудня 2021г.


КИЇВ. 29 грудня. Резонанс. Слідство розглядає декілька версій виникнення пожежі у відділенні реанімації Косівської міської лікарні на Івано-Франківщині, де загинуло четверо осіб. Зокрема, не виключають несправність кисневої апаратури. Про це розповів т.в.о керівника ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Ігор Оксентюк в ефірі одного з українських телеканалів, пише Резонанс.

Цитата:

“Вибуху не було. Можливо, це несправність кисневої апаратури, але і цього мало. Повинно було бути джерело запалювання. Можливо, стороннє занесення вогню. Слідство розглядає декілька версій. Я думаю, людський фактор. Пропуск кисню і можливо хтось запалив свічку, сигарету”, — розповів Оксентюк.

Деталі

У пресслужбі ДСНС повідомили, що в палаті виявлено тіла 2 загиблих осіб (лежачі хворі), постраждало 4 особи (медперсонал, 2 у тяжкому стані та 2 у стані середньої тяжкості госпіталізовано з опіками до лікарні). Підрозділами ДСНС було врятовано 3 хворих з сусідньої палати. До прибуття підрозділів персоналом лікарні було евакуйовано 12 хворих.

За даними управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, на місці пожежі - у палаті реанімації - виявлено тіла 2 загиблих осіб (1945 р.н. та 1942 р.н.), в анатомічному відділенні лікарні - ще тіла 2 осіб (1945 р.н. та 1963 р.н.), причина смерті яких встановлюється.

Доповнення

28 грудня ввечері на Прикарпатті у лікарні сталася пожежа. У результаті загинуло четверо людей.

Зазначається, що пожежа виникла о 21:22 у 4-поверховій будівлі міської лікарні Косова на першому поверсі в палаті реанімаційного відділення. Через 20 хвилин рятувальники її локалізували, о 22:00 — ліквідували.