» Вибух газу у Кропивницькому: міськрада виділить 2,5 млн грн на відновлення будинку

07 лютий 2023, Вівторок, 14:24

Вибух газу у Кропивницькому: міськрада виділить 2,5 млн грн на відновлення будинку

6 Лютого 2022г.


КИЇВ. 4 лютого. Резонанс. Кропивницька міська рада виділить 2,5 мільйона гривень для проведення відновлювальних робіт житлового будинку де стався вибух газу. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на міськраду.

Цитата

"Кропивницька міська рада передбачила фінансовий ресурс у сумі 2,5 млн гривень для проведення відновлювальних робіт на житловому будинку по вулиці Космонавта Попова, що постраждав від вибуху газу", - ідеться в повідомленні.

Деталі

Повідомили, що відповідне рішення депутати ухвалили сьогодні, 4 лютого, під час другого засідання дев’ятої сесії Кропивницької міської ради.

Змінами, внесеними до комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху у Кропивницькому на 2021-2025 роки, передбачена, зокрема, фінансова підтримка ЖЕО №4 на відшкодування вартості робіт по виконанню інженерного обстеження конструкцій житлового будинку та проведення першочергових дій по ремонту та технічному нагляду аварійного житлового будинку.

"Безпосередньо на експертні роботи з обстеження і визначення ступеня руйнувань будівельних конструкцій буде спрямовано 500 тисяч гривень, на заміну віконних блоків — 805,4 тисячі гривень", - зазначили у повідомленні.

Контекст

У Кропивницькому через вибух газоповітряної суміші сталася пожежа у багатоповерхівці. Одна людина загинула, троє осіб постраждали (1 дорослий, 2 дітей 8 та 13 років).

Окрім того, внаслідок вибуху повибивало вікна у 74 квартирах.

Правоохоронці відкрили провадження через вибух газоповітряної суміші у багатоповерхівці в Кропивницькому, що призвело до пожежі.