» Від суду очікуємо остаточного рішення щодо арешту ексдепутата Руслана Тарпана – нардеп

27 травень 2022, П'ятниця, 19:34

Від суду очікуємо остаточного рішення щодо арешту ексдепутата Руслана Тарпана – нардеп

16 Лютого 2022г.


КИЇВ. 16 лютого. Резонанс. Попри “затягування” зі сторони адвокатів розгляду апеляції щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді заочного тримання під вартою головного підозрюваного у справі з розкрадання держкоштів на проекті “Глибоководний випуск” Руслана Тарпана, суд має винести остаточне рішення стосовно питання арешту ексдепутата. Про це журналістам Резонанс заявив народний депутат Ярослав Юрчишин.

Цитата:

“Звісно, адвокати спеціально наражаються на якісь дисциплінарні рішення, щоб мати можливості далі оскаржувати, суто процесуально. Але таке затягування недоцільне, тому дуже очікуємо, що в межах цих повноважень суд ухвалить остаточне рішення.

Звісно, що після цього має бути екстрадиція, і дуже важливо, щоб це відбулося в рамках закону”, - наголосив він.

Додамо

Після обрання Тарпану міри запобіжного заходу у вигляді заочного тримання під вартою, адвокати підозрюваного подали апеляцію на це рішення. Однак, засідання вже двічі переноситься через неявку адвокатів з різних причин.

На думку юристів, затягуючи розгляд апеляції на арешт Тарпана, захист, вочевидь, прагне відтермінувати процедуру екстрадиції їхнього клієнта в Україну.

Адже у прокуратурі анонсували старт екстрадиції після рішення апеляційного розгляду.

Руслан Тарпан з 2017-го року перебуває за межами України, а тому оголошений у всеукраїнський та міжнародний розшук. На території України Тарпану загрожує до 12 років позбавлення волі. Ймовірні місця перебування підозрюваного - ОАЕ чи Республіка Болгарія.