20 вересень 2023, Середа, 14:52

Видали себе за працівників ЗАЕС: окупанти влаштували виставу на псевдореферендумі

26 Вересня 2022г.


КИЇВ. 26 вересня. Резонанс. Масовка російських окупантів, видаючи себе за працівників Запорізької АЕС, показово взяла участь у псевдорефендумі. Про це в Telegram повідомила компанія "Енергоатом", інформує Резонанс.

Цитата

"російські загарбники продовжують грати у "референдум" на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Чергову виставу вони влаштували біля Запорізької АЕС, видаючи запрошених масовиків за персонал атомної станції", – ідеться у повідомленні.

Деталі

Як зазначили, група чоловіків у цивільному змішалася з персоналом станції, який виходив після зміни.

Дорогою ряджені роздавали інтерв’ю проросійським пропагандистським ЗМІ та вигукували слова підтримки росії та псевдореферендуму, після чого пішли до автобуса, в якому проводили "голосування", і показово заповнили бюлетені.

"Цей факт вчергове доводить, що серед патріотично налаштованих працівників Запорізької атомної станції ніхто не зголосився брати участь в окупантському фарсі, тож пропагандисти знову були змушені робити "гарну" картинку для російських замовників", – додали в Енергоатомі.

Нагадаємо

24 вересня Україна закликала провести термінове засідання Ради Безпеки ООН через псевдореферендуми на захоплених територіях.