» Видавництво «Навчальна книга – «Богдан» позивається до Міносвіти

20 березень 2023, Понеділок, 21:26

Видавництво «Навчальна книга – «Богдан» позивається до Міносвіти

13 Січня 2021г.
skool_e

Видавництво «Навчальна книга –«Богдан» позивається до Міністерства освіти і науки України щодо оскарження конкурсного відбору проектів підручників. Відповідний позов разом із заявою про його забезпечення зареєстровані канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва.

Про це повідомляє Резонанс 13 січня із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Зокрема, серед вимог позову - визнати недійсними результати першого етапу конкурсного відбору проектів підручників (крім електронних) «Математика» для 4 класу для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2021 роках та провести повторний конкурсний відбір. На думку видавництва, під час першого етапу Конкурсу було порушено його вимоги, а саме – принцип конфіденційності, незалежності, професійності та неупередженості.

Позивач також просить суд вжити заходи забезпечення позову, а саме - заборонити Міносвіти включати до переліку підручників, що можуть друкуватися за державні кошти, проекти підручників «Математика» для 4 класу у 2020-2021 роках.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram