03 червень 2023, Субота, 17:50

Виділені для переселенців 7 млн грн посадовець КОДА використав не за призначенням

5 Березня 2019г.
переселенці війна

Оперативниками Управління захисту економіки у місті Києві були виявлені порушення з боку посадових осіб Київської обласної державної адміністрації під час використання коштів, виділених на створення соціального житла для внутрішньо переміщених сімей. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Кошти структурний підрозділ ОДА отримав у рамках реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу. Однак, ця допомога була використана не за призначенням.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що кошти призначалися для проведення капітального ремонту приміщення, виділеного під соціальне житло. Замість цього, понад 7 млн грн були використані на ремонт та облаштування приміщень будівлі під приватний дитячій табір.

Нерухомість було повернуто у державну власність.

Наразі досудове розслідування завершено. Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою обвинувальний акт скеровано до Печерського райсуду Києва для розгляду по суті. Судове засідання поки не призначено, - повідомили Резонансу у САП.

Колишньому посадовцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

ОХОТА ПУЩЕ НЕВОЛИ