» Відкритий лист щодо заяв Трепака про вчинення злочину проти Генпрокурора

16 октябрь 2021, Суббота, 06:06

Відкритий лист щодо заяв Трепака про вчинення злочину проти Генпрокурора

7 апреля 2020г.
0
Снимок экрана 2020-04-07 в 09.34.29

Генеральному прокурору Венедіктовій І.В.

Копія: В.О. Директора Державного бюро розслідувань

Соколову О.В.

Відкритий лист

5 квітня 2020 року на інтернет-ресурсі «ОРД» розміщене інтерв”ю Гордона Д.І. з Трепаком В.М. під заголовком «Генерал СБУ Трепак. Избиение Грицаком Шокина. Гандзюк, Баканов, Порошенко.» «Гордон 2020»

У ньому громадянин Трепак В.М. висвітлює свою діяльність на посаді Першого заступника Голови СБ України у 2015-2016 році та розповідає про своє перебування заступником генпрокурора Рябошапки у 2019-2020 році.

Зокрема Трепак В.М. повідомив, що був переведений у Центральний апарат СБ України після успішної оперативної розробки та реалізації кримінальної справи відносно судді господарського суду Зварича.

Вже на посаді Першого заступника Голови СБ України у 2015 році він написав рапорт про звільнення, / 16 хв. 17 сек./ у зв'язку із неможливістю виконання своїх функцій по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю до тих пір поки Генеральним прокурором України буде Шокін Віктор Миколайович; з яким звернувся до Президента України Порошенка П.О. ”... На піку цього конфлікту, о першій чи другій годині ночі ... мене набирає Голова Служби безпеки України Грицак Василь Миколайович і каже: “Зайди до мене.”

Я заходжу. У той момент я вже перебуваю в конфлікті з Генеральним прокурором. За одним столом ... були Генеральний прокурор Шокін, Василь Сергійович Грицак, кілька народних депутатів України з Блоку Петра Олексійовича Порошенка. І нас пробували помирити з Генеральним прокурором.

Коли Генеральний прокурор вчергове сказав, що він всерівно мене посадить в тюрму – Василь Сергійович по чоловічому наніс удар. Віктор Миколайович впав.

Отака була історія. Василь Сергійович мені сказав: “Віктор, я тобі більше нічим не можу допомогти.” Отаким чином був насправді “/далі нерозбірливо/ /18 хв. 06 сек./

Частиною 2 статті 346 КК України передбачена кримінальна відповідальність за погрозу або насильство, щодо Генерального прокурора, за умисне заподіяння середньої тяжкості тілесних ушкоджень чи легких тілесних ушкоджень, нанесення побоїв чи вчинення інших насильницьких дій у зв'язку з їх державною або громадською діяльністю.

Таким чином, через засоби масової інформації Трепак В.М. повідомив, що в період 2015-2016 року, Генеральний Прокурор України Шокін В.М. у зв'язку зі своєю державною діяльністю, для вжиття заходів, визначених нормами Кримінального процесуального Кодексу України, щодо Першого заступника Голови СБ України, перебував у службовому кабінеті Голови Служби безпеки України Грицака В.С.

Останній, реально сприймаючи наміри Шокіна В.М. про притягнення Трепака В.М. до кримінальної відповідальності та діючи в інтересах останнього – вчинив щодо Генерального прокурора України фізичні насильницькі дії, тобто скоїв тяжке протиправне діяння, передбачене частиною 2 статті 346 КК України.

Я певний, що Вам вже доповідали про викладені вище обставини, але у цій ситуації не завадить, ще раз згадати, що слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

Як ветеран органів Прокуратури України та Заступник Голови Союзу юристів України офіційно довожу до Вашого відому для внесення відомостей до ЄРДР та започаткування досудового розслідування для встановлення істини у справі та утвердження авторитету Генерального прокурора у свідомості громадян та службовців.

Маю честь,

Державний радник юстіції

3 класу Гузир В.П.

P.S. Усі мої контакти знаходяться у особовій справі, яка зберігається у офісі Генерального прокурора 7 квітня 2020 року

1ahedp2m4jpyx1rbcm4dtgpevziqvb-img
Володимир Гузир Екс-перший заступник Генерального прокурора України