30 вересень 2023, Субота, 13:41

Відповідає за військову цензуру: у Москві підпалили автомобіль заступника начальника управління Генштабу зс рф

28 Серпня 2022г.


КИЇВ. 27 серпня. Резонанс. У Москві підпалили автомобіль заступника начальника управління Генштабу зс рф. Як повідомили у Telegram-каналі Baza, ймовірно, авто підпалила жінка, її вже затримали, передає Резонанс.

Деталі

За даними Telegram-каналу, Євген Секретарьов працює у 8-му управлінні Генштабу зс рф. Воно відповідає за військову цензуру: співробітники стежать, щоб у ЗМІ не з'являлася неправильна фактура російської армії.

"BMW" X6 Секретарьова стояла у дворі будинку на Ленінградському шосе і там раптом спалахнула. Найбільше постраждала задня частина авто – багажник повністю вигорів.

Слідчі не виключають, що джип Секретарьова хтось підпалив. За кілька метрів від автомобіля вигоріла трава, а також, за словами очевидців, неподалік машини бачили жінку. Проте як вона пов'язана з пожежею — наразі невідомо.

Додамо

Згодом стало відомо, що жінку, яка підпалила автомобіль заступника начальника 8-го управління Генштабу зс рф, затримали. За даними джерел "Baza", вона заявила, що проти "спеціальної військової операції".