» Відставки не буде? – посольство США підтримало Рябошапку

06 грудень 2022, Вівторок, 10:11

Відставки не буде? – посольство США підтримало Рябошапку

3 Березня 2020г.
11

Посольство США висловило свою підтримку генеральному прокурору України Руслану Рябошапці. Про це пише 3 березня Резонанс з посиланням на сторінку Facebook Посольства США в Україні.

"Ми з нетерпінням чекаємо на сьогоднішню зустріч послів країн "Великої сімки" (G7) з генеральним прокурором Рябошапкою, щоб обговорити значний прогрес, якого він досяг у реформуванні Офісу генерального прокурора", - йдеться у повідомленні.

3 березня 2020 року Генеральний прокурор Руслан Рябошапка зустрівся із послами Великої сімки.

Обговорюючи питання змін у системі української прокуратури, посли підтримали реформу і звернули увагу на важливість сталості та поступовості процесів, які відбуваються. Руслан Рябошапка повідомив, що це комплексна і тривала реформа, яка вже має перші результати: оптимізований центральний апарат – Офіс Генерального прокурора, до якого наразі проходить добір професіоналів з-поза системи. Також, згідно таймлайну, 2 березня стартувала атестація прокурорів регіональних прокуратур, - поінформували в ОГП.

Нагадаємо, у Верховній Раді розпочався збір підписів за відставку генерального прокурора.

Сам Рябошапка раніше заявляв, що голосування за відставку Генерального прокурора в середу може і відбутися, але навряд чи буде успішним.

Як відомо, президент Володимир Зеленський призначив Рябошапку очільником Генеральної прокуратури 29 серпня 2019 року.