05 червень 2023, Понеділок, 04:25

Військова прокуратура з’ясовує обставини вибуху на випробувальній станції ДК «Укроборонпром»

28 Липня 2016г.

28 липня 2016 року приблизно о 16.30 на території випробувальної станції №2 Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів ДК "Укроборонпром", що розташована у Кролевецькому районі Сумської області, стався вибух.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, попередньо встановлено, що під час розвантаження бойових припасів, які були привезені для утилізації, стався їх вибух. Внаслідок цього загинуло три особи та ще двоє отримали тілесні ушкодження.

Для з’ясування обставин трагічної події на місце виїхали представники правоохоронних органів Сумської області.

Тим часом військова прокуратура Хмельницького гарнізону продовжує розслідування обставини технологічного вибуху, що трапився на території одного з держпідприємств "Укроборонпрому" 22 липня цього року.

За фактом технологічного вибуху внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 273 КК України (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах).

За попередньою версією слідчої групи військових прокурорів, на території ДП «Укроборонсервіс», що знаходиться в с. Грузевиця Хмельницького району Хмельниччини, під час утилізації в печі непридатних для подальшого використання та зберігання боєприпасів – патронів калібру 23 мм – відбувся технологічний вибух, що спричинив пошкодження фасадної частини приміщення. Постраждалих і жертв, а також загрози подальших вибухів і пожежі немає.